100.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Yemmiş - Özdanacı Kuruyemiş - Online Kuruyemiş Mağazası Özdanacı Kuruyemiş Özdanacı Kuruyemiş
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Özdanacı Kuruyemiş’in ilk adımları abi Fahri Danacı tarafından 1960 yılında Kayseri’de atılmıştır. Türkiye’nin ticari kalbi olan Marif Caddesinde küçük bir dükkân olarak hayatına başlayan firma, Hayri ve Hamdi Danacı kardeşlerin ilerici bakış açısıyla ilk kuruyemiş toptancılığı oluşumu ile büyüme sürecine girmiştir. Ülkemizin artan kuruyemiş ihtiyacını iyi analiz ederek, kuruyemişin kalitesini kontrol etmek amacıyla da imalat sürecini de bünyesinde katmıştır.

70’li yıllardan 2004 yılına kadar Hayri Danacı yönetiminde gittikçe büyüyen bir ivme ile ticari hayatını sürdürmüştür. 2004 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Danacı’nın vefatı sonrası yönetimi İsmail ve Emin Danacı devralmıştır.

2004 senesinden sonra piyasa ve ekonomik koşulların iyi değerlendirilmesi ve geleceğe yönelik vizyonla hareket edilerek, şubeleşme sürecine girilmiştir. Bu süreç içerisinde kaliteli ve sağlıklı kuruyemişin, imalat ve satışına yönelik faaliyetlerine devam eden Özdanacı Kuruyemiş, Kayseri’de 7.000 m2 alana yayılmış dev bir üretim tesisin kurulumu ile Türkiye’nin birçok noktasında yayılmıştır.

Günümüzde, her zaman doğal ve kaliteli kuruyemiş imalatı ve satışı için çalışmaya, devam eden firma, hem Türkiye’de hem de dünyada bu lezzeti her kese duyurmak için faaliyetlerine devam etmektedir. Geniş bir pazarlama ağı ile birçok büyük market ve gıda pazarının aranılan ismi olmuştur.